O klubu

Ruzena Pribylova

ŠK PORG je klubem žáků školy Nový PORG a PORG Libeň, je však otevřen všem milovníkům královské hry a stále přijímá další zájemce především z řad dětí a mládeže. Z pohledu mládežnické základny se klub řadí mezi největší v Praze.

Naši hráči se účastní mládežnických turnajů jednotlivců a družstev - od přeboru Prahy až po mistrovské soutěže na úrovni Čech a Mistrovství České republiky. Nejlepší  naši hráči patří ve svých kategoriích mezi nejlepší v republice a účastní se na oficiálních turnajích mistrovství Evropy a světa.

Klubové družstvo mládeže se pravidelně účastní Přeboru Prahy družstev dospělých, kde hráči získávají cenné zkušenosti.

Trénujeme jedenkrát týdně v úterý ve třech kategoriích: začátečníci (13.50 - 15.05), mírně pokročilí (15.15 – 16.30) a pokročilí (16.30 – 17.45) na adrese ZŠ Nový PORG pod vedením zkušené trenérky p. Růženy Přibylové. 

- Máte-li zájem stát se členem našeho klubu, kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky +420 777 071 192

Seznam všech registrovaných členů klubu můžete najít zde: http://db.chess.cz/clen.php?oid=80589&onazev=%C5%A0K%20PORG%20Praha